Jak vychovávat kluky a nepřijít o rozum

v úterý 3.dubna 2018 od 18:30 do 21:30

v úterý 22. května 2018 od 18:30 do 21:30

Připravujeme další termíny.

Co se na semináři naučíte?

 • 1
  Naučíte se, jak reagovat v situacích nedorozumění nebo při vzedmutých emocích.
 • 2
  Seznámíte se s užitečnými technikami pro každodenní zvládání výchovy v rodině - při výchově kluků zvláště.
 • 3
  Dozvíte se o klíčových obdobích ve výchově syna, o vývoji mužského mozku a důvodech tak "jiného" chování chlapců.
 • 4
  Lektorka odpoví na otázky jako: "Proč prý kluci zlobí víc než holčičky?", "Proč mají často horší výsledky ve škole?", "Proč obvykle vyrušují a neposedí?", "Proč si řada z nich vyrábí zbraně a neustále bojují?"
 • 5
  Podíváme se také na nezastupitelnou roli muže v klíčových obdobích výchovy kluků i na mateřský neklid a úzkost, když chlapi dělají nebezpečné věci.

Praktické informace

 • 1

  PRO

  Setkání se uskuteční při minimální účasti 10 a maximálním počtu 18 rodičů.
 • 2

  CENA

  Setkání 400 Kč.
 • 3

  REZERVACE

  Rezervujte podle pokynů v rezervačním systému. Potvrďte platbou na bankovní účet Mones - č.účtu 2900743554/2010 (Fio banka, a.s.), kterou prosíme proveďte nejpozději 7 dní po rezervaci vybraného semináře.
 • 4

  NÁHRADY

  48 hodin dopředu můžete rezervaci zrušit. Bude vám připsána náhrada nebo vráceny peníze. Po termínu je možné přenechat svou rezervaci vámi delegovanému zájemci.

Lektorka Vlaďka Bartáková

Úloha rodičovská je vskutku nelehká. A jak se asi shodne většina rodičů, maminek především - zvláště při výchově kluků často narážíme na hodně tvrdé oříšky. Nebo spíš tvrdé palice 🙂 Možná právě proto bývají semináře psycholožky Vlaďky Bartákové o výchově kluků obsazené téměř okamžitě.

Jak vychovávat kluky a nepřijít o rozum? To může právě Vlaďka poradit opravdu fundovaně - nejenže je zkušenou psycholožkou a psychoterapeutkou, ale také matkou 4 synů. Její poznatky, postřehy, rady a doporučení tak vycházejí nejen z moudrý knih, ale i mnohaleté osobní praxe.

Mgr. et Mgr. Vlaďka Bartáková, PhD., psycholožka a psychoterapeutka

Vlaďka vystudovala na Univerzitě Karlově v Praze jednooborově sociologii a psychologii, v postgraduálním programu Sociální psychologie získala doktorát. Je členkou Českomoravské psychologické společnosti.

Pracuje v Poradně pro ženy v tísni Aqua vitae, kde se věnuje převážně terapeutické práci se ženami trpícími postabortivním syndromem. Dlouhodobě spolupracuje s Rodinným centrem Praha, kde vede semináře a pobytové kurzy zaměřené na rozvoj partnerských a rodičovských kompetencí.

Je vdaná a má čtyři syny, má ráda mladou českou ilustrátorskou scénu a kvalitní čaj.