Porod je krásný

prožitkový kurz úplné předporodní přípravy s technikami Hypnoporodu a Gravidjógy

kurz 12. až 13. května v sobotu od 10 do 18 a v neděli od 10 do 17 hodin

 • 1
  Hypnoporod je osvědčená metoda, která používá systém relaxací, vizualizací, afirmací a dýchání.
 • 2
  Jedná se o velmi jednoduchou metodu, které funguje na principu Pavlovova reflexu (naučená podvědomá reakce na určitý podnět).
 • 3
  Pokud žena v těhotenství hypnoporodní techniky pravidelně procvičuje, může si stejný stav uvolnění a sebedůvěry nezbytný pro hladký porod navodit v průběhu porodu. 

Co vám seminář přinese?

 • 1
  Chcete se na porod TĚŠIT?
 • 2
  Chcete se naučit hluboce RELAXOVAT a pracovat se svou MYSLÍ?
 • 3
  Chcete pochopit JAK FUNGUJE porodní proces?

Pak jste tu správně. Sestavily jsme pro vás unikátní kurzy předporodní přípravy s technikami hypnoporodu. Abychom docílily, co možná nejlepší přípravy na přirozený porod sestavily jsme kurzy jako dvoudenní (víkendové) pro páry. Na kurzu je tak dostatečný čas techniky si vyzkoušet a procvičit a prožít tak na vlastní kůži jak fungují a jak mocná je naše mysl. Na kurzu zažijete také mnoho AHA momentů. Zjistíte, proč je příprava tak důležitá a co vše ovlivňuje průběh porodu. Kurz je koncipován jako interaktivní, včetně projekce videí, názorných ukázek meditací, relaxací a cvičení.

Hypnoporodní techniky jsou navíc přínosné pro všechny. Jak pro budoucí maminku, tak pro děťátko i pro tatínka. Pomáhají efektivně pracovat jak s tělem, tak s myslí, odstraňují stres a posilují sebedůvěru. 

Díky praktickým ukázkám a návodům během kurzu jsou i tatínci schopni nalézt svou roli během těhotenství a porodu. Techniky jsou velmi jednoduché a logické, a hlavně fungují... To ostatně potvrzují i četné výzkumy. Jejich dalším přínosem je, že miminko samotné není vystaveno stresu a negativním myšlenkám. Navíc díky nim dochází k navázání hlubšího vztahu mezi rodiči a dítětem.

 

Praktické informace

 • 1
  PRO
  Setkání se uskuteční při minimální účasti 5 párů.
 • 2
  CENA
  3.300 Kč pro pár / 2.500 Kč pro jednotlivce
 • 3
  REZERVACE
  mail: info@porodjekrasny.cz / nebo www.porodjekrasny.cz / nebo tel. 774 674 700, 723 03 76 70
 • 4
  MÍSTO
  Mones - studio montessori - Lublaňská 57, Praha 2 pár metrů od zastávek tramvají a metra I.P.Pavlova

Lektorka - Petra Zavadilová

Jsem certifikovaná lektorka KG Hypnobirthing, lektorka vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství a velká fanynka přirozeného porodu. Zkušenosti jsem sbírala například na kurzech Radhy Rosecké Píšové, Lucie Groverové Suché a seminářích porodní báby z Kanárských ostrovů Marisy Alcalá.

Jsem máma dvou dětí, Adámka a Natálky. Zatímco syn přispěchal na svět již ve 27tt ve velké porodnici. Porod dcery doprovázely už hypnoporodní afirmace a relaxace. Náš první pohled z očí do očí a nepřerušený bonding, to je zážitek dokonalé blaženosti.

Každá těhotná žena je v mých očích bohyně a je mi ctí podporovat ženy v tomto období. Je mým velkým přáním navrátit důstojnost a krásu do aktu zrození a podpořit každou ženu a jejího partnera tak, aby prožili porod jako nádhernou posilující zkušenost.

Lektorka - Kateřina Plzáková

Jsem vystudovaná pedagožka, certifikovaná lektorka KG Hypnobirthing a lektorka vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství. Jsem máma dvou synů Maxmiliána a Teodora. Znalosti v oboru přirozených porodů jsem sbírala například na kurzech Radhy Rosecké Píšové a seminářích porodní báby z Kanárských ostrovů Marisy Alcalá. 

Můj prvorozený syn přišel na svět "akutním" císařským řezem. V druhém těhotenství jsem se připravovala na VBAC (vaginal birth after cesarean) technikami hypnoporodu a cítím velkou vděčnost, že můj druhorozený syn se narodil za podpory mého muže, porodní asistentky a duly přirozeně a hladce do vody. Přeji si podpořit ženy (nejen) po císařských řezech, že byly stvořeny pro přirozený porod.