Jak vychovávat kluky a nepřijít o rozum

V pondělí 18.září od 18:30 do 21:30

Rezervace zde

Co se na semináři naučíte?

 • 1
  Naučíte se, jak reagovat v situacích nedorozumění nebo při vzedmutých emocích.
 • 2
  Seznámíte se s užitečnými technikami pro každodenní zvládání výchovy v rodině - při výchově kluků zvláště.
 • 3
  Dozvíte se o klíčových obdobích ve výchově syna, o vývoji mužského mozku a důvodech tak "jiného" chování chlapců.
 • 4
  Lektorka odpoví na otázky jako: "Proč prý kluci zlobí víc než holčičky?", "Proč mají často horší výsledky ve škole?", "Proč obvykle vyrušují a neposedí?", "Proč si řada z nich vyrábí zbraně a neustále bojují?"
 • 5
  Podíváme se také na nezastupitelnou roli muže v klíčových obdobích výchovy kluků i na mateřský neklid a úzkost, když chlapi dělají nebezpečné věci.

Praktické informace

 • 1

  PRO

  Setkání se uskuteční při minimální účasti 10 a maximálním počtu 15 rodičů.
 • 2

  CENA

  Setkání 350 Kč.
 • 3

  REZERVACE

  Rezervujte podle pokynů v rezervačním systému. Potvrďte platbou na bankovní účet Mones - č.účtu 2900743554/2010 (Fio banka, a.s.), kterou prosíme proveďte nejpozději 7 dní po rezervaci vybraného semináře.
 • 4

  NÁHRADY

  24 hodin dopředu můžete rezervaci zrušit. Bude vám připsána náhrada nebo vráceny peníze.

Lektorka Vlaďka Bartáková

Úloha rodičovská je vskutku nelehká. A jak se asi shodne většina rodičů, maminek především - zvláště při výchově kluků často narážíme na hodně tvrdé oříšky. Nebo spíš tvrdé palice 🙂 Možná právě proto bývají semináře psycholožky Vlaďky Bartákové o výchově kluků obsazené téměř okamžitě.

Jak vychovávat kluky a nepřijít o rozum? To může právě Vlaďka poradit opravdu fundovaně - nejenže je zkušenou psycholožkou a psychoterapeutkou, ale také matkou 4 synů. Její poznatky, postřehy, rady a doporučení tak vycházejí nejen z moudrý knih, ale i mnohaleté osobní praxe.

Mgr. et Mgr. Vlaďka Bartáková, PhD., psycholožka a psychoterapeutka

Vlaďka vystudovala na Univerzitě Karlově v Praze jednooborově sociologii a psychologii, v postgraduálním programu Sociální psychologie získala doktorát. Je členkou Českomoravské psychologické společnosti.

Pracuje v Poradně pro ženy v tísni Aqua vitae, kde se věnuje převážně terapeutické práci se ženami trpícími postabortivním syndromem. Dlouhodobě spolupracuje s Rodinným centrem Praha, kde vede semináře a pobytové kurzy zaměřené na rozvoj partnerských a rodičovských kompetencí.

Je vdaná a má čtyři syny, má ráda mladou českou ilustrátorskou scénu a kvalitní čaj.