HRAJEME SI VE STUDIU

MONTESSORI STUDIO POHYBU

minulost  a  současnost

Od roku 2008 vznikal ucelený systém kurzů, který nese jméno Mones metoda. Jeho supervizorkou je Monika Němcová. Kurzy Hrajeme si Mones vychází z této metody.

Montessori studio pohybu v Praze 2, v Lublaňské, otevřelo dveře pro své klienty 9. prosince 2015. Zakladatelkou studia je Monika. S Katkou Lukášovou, Janou Ženatou a Janou Pokornou vedou kurzy ve studiu.

Díky celosvětové situaci od března 2020 se způsob podpory dětí a rodičů přenesl i do podoby pro domácí užití (on-line). Nejprve vznikly náhradní lekce pro klienty studia a od toho byl jen krůček ke vzniku  podoby kurzů Hrajeme si Mones pro klienty, kteří studio nemohou navštěvovat. 

Od 1. února 2021 se stala novou majitelkou studia Jana Ženatá, která dlouhá léta byla jeho mluvčí a je aktivní lektorkou lekcí.

Monika se věnuje rozvoji kurzů pro doma a podpoře maminek v Klubu MonesMami.

V klubu se každý týden maminky setkávají prostřednictvím zoom aplikace. Vše se otáčí okolo témat mateřství. Zajímá vás to? Hledejte pod heslem Mami-dovednosti.

PROČ  STUDIO VZNIKLO A JEHO CÍL

Vzniklo s cílem umožnit rodičům poznat svět dětí, objevit své rodičovství a užívat si ho.

Ve studiu nás lektorky spojuje pocit bezpečí, důvěra a respektu. To chceme přenášet na maminky, tatínky a děti.

Hlavní myšlenkou je, aby si s námi po boku každá maminka či tatínek našli to, co je pro ně podstatné, naučili se mít pochopení pro své potřeby a pro potřeby dítěte. 

Ve studiu nabízíme kurzy Hrajeme si Mones, které jsou pro rodiče s dětmi od 4 měsíců do tří i více let. Děti jsou rozděleny do skupinek po 4 dětech podle věku a pravidelně se každý týden setkávají a rozvíjejí nejen své dovednosti ale “nenápadně” i své rodiče :))

VÍCE O STUDIU NA STRÁNKÁCH

Chcete otevřít studio s MONES METODOU ve vašem městě?

K dispozici je licence na kurzy mimo Prahu.

Zájemci o informace o podmínkách zakoupení licence pro MONES metodu/kurzy Hrajeme si Mones, napište Monice.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů