Hranice - já a mé dítě

Teprve když vnímáme vlastní hranice, umíme je respektovat a cítíme se s nimi v souladu, můžeme začít s jejich nastavováním pro ostatní.

Slovo hranice a význam je často zavádějící. Setkávám se s tím, že maminkám ve směru k jejich dětem nefunguje. Z toho vzniká zmatek nejen u maminky, ale i u dítěte.

Na semináři se budeme dívat na vývoj vašich hranic a na systémy, které fungují a nefungují. Najdete ten svůj, který v sobě potřebujete pouze otevřít - je tam 🙂

Co se na semináři naučíte ?

Kde sídlí naše hranice? Jak poznáte, kdy je potřeba dát je najevo?

K čemu je potřebujeme? Co pro nás znamenají?

Jak je to s hranicemi a s dětmi. Čemu se vyvarovat?

Vaše příběhy nám pomohou s praktickým nastavením.

Praktické informace

Seminář se uskuteční při minimální účasti 5 a maximálním počtu 10 rodičů.

Cena - 300 Kč

Datum a čas

Termín a čas podle zájmu 🙂

Rezervace

Po přihlášení dostanete v emailu pokyny k platbě a další informace k semináři.

Místo

Každý doma u svého PC nebo tváří v tvář tam, kam si mne pozvete.

 

reference

Ahoj Moni, chtěla bych ti napsat o tom, co se mi dneska přihodilo. Na základě "teorie" z posledního semináře o hranicích se mi podařilo objevit ten okamžik, ve kterém jdu do vrtule. Zažila jsem ho v břiše tak intenzivně, až mě to vyděsilo a překvapilo zároveň. Vlastně ten pocit dobře znám, jen jsem ho neměla pojmenovaný a zařazený. Okamžitě mi se cvaklo a vzpomněla jsem si na tebe a tvá slova. Další fázi tedy pro mě bude, naučit se s tím pracovat.
Blanka J.

Mám ráda moudrá slova, která pánové Luděk Munzar a František Novotný promlouvali. Jedno jejich setkání bylo na téma Hranic. Poslechněte si jejich zamyšlení. Osvěží vám to den. 

Okouzlení slovem ČRo Dvojka

26. listopadu 2017 // 10:05