MONES

Prostor pro rodiče s dětmi od 4 měsíců do 3 let

Hledáte návod na své díTě? s MONES ho najdete!

Hlavní myšlenkou Mones je, aby si každý rodič našel to, co je pro něj podstatné a naučil se poznat a rozlišit své potřeby a potřeby svého dítěte. 

První 3 roky dítěte jsou důležité a určující. Děťátko nasává a zpracovává podněty kolem sebe. Vy mu toužíte dát tu nejlepší podporu. Jak to udělat? Můžeme se spolehnout na rady našich maminek a babiček, když je současnost tak jiná?

Někdo nechává dětem volnost, pro jiného je výchova prioritou. Ale každého občas přepadne nejistota - dělám to správně? Zvláště když dítě reaguje jinak, než bychom čekali.

S Mones budete mít možnost objevit způsoby, jak s dítětem společně komunikovat a spolupracovat, najdete trpělivost ...zkrátka u nás najdete v rodičovství radost. 

nabízíme kurzy hrajeme si mones 

VE STUDIU

Kurzy vedené ve studiu v Praze pro rodiče a děti od 4 měsíců až do 3 let. V lekcích se zaměřujeme na rozvoj jemné a hrubé motoriky, sociálních dovedností a myšlení. Kromě toho, že navštívíte přívětivý a inspirující prostor, tak objevíte a pochopíte základní potřeby a přednosti svého dítěte a setkáte se s podobně naladěnými rodiči. Získáte oporu v praxi.

on-line

Novinka od září 2020. Online klub pro maminky dětí od narození do 3 let a sourozence. Podcasty, tipy na aktivity rozvíjející hrubou a jemnou motoriku, skupinové videohovory, podpora, sdílení, rozhovory, online minikurz, uzavřená skupina na Facebooku a mnoho dalšího v online formě, bez nutnosti dojíždění do studia. Autorkou je Monika Němcová s podporou celého týmu studia Mones.

PROČ K NÁM?

ZKUŠENOSTI

Naše kurzy za 11 let absolvovalo 1.200 dětí a rodičů. Maminky běžně chodí 2 - 3 roky s prvním dítětem, a potom znovu s dalším. Proč? Každé dítě je jiné a MONES je pro všechny.

PŘÍVĚTIVÉ PROSTŘEDÍ

Vytváříme prostor, kde každý nachází podporu pro sebe i své dítě. Jsme různí a máme různé potřeby, které můžete u nás realizovat a rozvíjet ve všech směrech.

PODPORA PRO RODIČE

Je snadné začít se ztrácet v chaosu informací. Je frustrující, když dobře míněné rady nefungují. Na lekcích na vás nikdo nespěchá a vy každý týden, ve svém rytmu nacházíte odpovědi v praxi. Trénujete a nacházíte svůj způsob.

ZAMĚŘENÍ NA ROZVOJ DĚTÍ

Někdo se přirozeně rád hýbe a druhý se soustředí na práci rukama. Další potřebuje pozorovat a jiný zkouší své sociální schopnosti. Kurz systematicky u všech otvírá a posiluje všechny dovednosti.

MONIKA NĚMCOVÁ A JEJÍ TÝM

Hlavou a srdcem studia je Monika. Všechny lektorky se doplňují ve svých rozdílných zkušenostech se svými dětmi. Zároveň je spojují stejné hodnoty: důvěra, pocit přijetí a bezpečí, láska a obdiv k dětem, které nás neustále učí.

POCIT PŘIJETÍ

Náš respekt je základním průvodcem pocitu vašeho bezpečí. Ve skupině na lekcích jsou max 4 děti. To nám pomáhá s individuálním přístupem ke všem. Díky tomu se otvíráte pro navazování nových přátelství.

Co O NÁS říkají RODIČE 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Už se vám to stalo? S kamarádkou si začnete povídat po telefonu a za chvíli něco řešíte. Máte se rády, vzájemně se ctíte, váš rozhovor je bez napětí, ovládáte umění…
Celý článek
Otázky pokládala Markéta Novák Matějková. Děkuji ji za ně <3. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak nás ovlivňuje pořad narození? A přistihli jste se i vy sami, že jinak ve…
Celý článek
Co obsahuje MONES koktejl rodičovství pro každý den? Esenci montessori v praxi v 10 ingrediencích, které si mícháte dle svého pořadí.
Celý článek

CHcete od nás pRavidelně dosTávat Novinky? 

Aktuality z našeho studia, informace o kurzech a novinkách, postřehy a inspirace

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u nás v bezpečí a Mones je bude  na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání dalších newsletterů od nás, které se budou týkat souvisejícího tématu. Nespamujeme. Zadejte si naši adresu do svého adresáře, tak k vám náš email bezpečně dorazí rezervace@mones.cz.Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.