Duhová cesta 

VYBERTE SI SVOU SKUPINU 

Vyberte skupinu odpovídající věku a dovednostem vašeho dítěte.

Přihlašte se na ukázku nebo rovnou do kurzu.

Máte 4 - 6 měsíční děťátko ?

 0. skupina

4 - 6 měsíců 

Nejmenší mimi 

Ve věku 4 měsíců jste již s miminkem vyladěné a vnímáte, že může potřebovat něco víc, než mu můžete nabídnout z domácích zdrojů.

Máte 7 - 9 měsíců staré děťátko?

1. skupina

Lezci

7 - 9 měsíců 

Půlroční dítě se může začít nudit. Už není miminko a chce svou porci akce. Podnětů, které jsou běžně dostupné i kreativní mamince, rychle ubývá 🙂.

Máte 10 - 14 měsíční batole?

2. skupina

Chodci a žvatláci 

10 - 14 měsíců 

Dítě už je na světě vnějším tak dlouho, jako bylo uvnitř maminky. Některé děti jsou již natolik zralé, že začínají chodit. Je to doba, která dítě nutí postavit se a....zatím ještě s jistotou vrátit svůj zadeček zpět na zem.

Máte 15 - 19 měsíční batole?

3. skupina

Chodci s jistotou a dobyvatelé prostoru 

15 - 19 měsíců 

Chodit a chodit, běhat a lézt nahoru, dolů. Tento věk je o nervy nás rodičů. Pokud jsme se do této doby zrovna moc o dítě nebáli, tak teď to "kousne" každého.

Máte 20 měsíční - dvouleté dítě?

4. skupina

Běh i trpělivost spolu s NEEE 

20 - 24 měsíců 

Před druhým rokem dítěte se začnou dít věci. Láme se období, kdy je dítě závislé na mamince a blíží se doba, kdy se odpojuje a začne se v něm probouzet jeho první podvědomé "já".

Máte dítě ve věku 25 - 30 měsíců ?

5. skupina

Věčné proč a věčný vzdor

25 - 30 měsíců 

Po druhém roce začne dítě velmi vehementně dávat najevo své potřeby. Mnohdy mají rodiče  pocit, že se z jejich dítěte stal malý tyran. A ano, nemýlí se ;-). Pokud rodič VÍ, že KAŽDÉ dítě v tomto věku začne "zlobit", 

Máte dítě ve věku 31 měsíců až 3 roky?

6. skupina

Osobnost - hotovo a co s ní?

31 - 36 měsíců 

Vedle vás vyrostl "velký" člověk. Z mimi se stal někdo, kdo se vám snaží do všeho zasahovat a umí vás i o všem přesvědčit. Je v poslední fázi, kdy se vše, co zažívá, transformuje do základních stavebních kamenů jeho osobnosti.