konzultace

Dlouhodobá podpora

 • Pro koho je určeno?
  Pro maminky, které by rády dostaly do harmonie své mateřství, partnerství a především sebe sama a potřebují se při změnách o někoho opřít.
 • Co si můžete představit?
  V pravidelný čas se sejdeme osobně nebo prostřednictvím ZOOM aplikace. Probereme aktuální otázky a zaměříme se na způsob, který je vhodný pro vaši rodinu. Měla by jste být připravena na intenzivní spolupráci, opravdovost, otevřenost.
 • Dlouhodobá spolupráce - pravidelně
  Po úvodní konzultaci se domluvíme podle vašich potřeb na OSOBNÍM SETKÁNÍ nebo prostřednictvím aplikace ZOOM. Je možném kombinování všeho + průběžně doplňovat, měnit, jak bude třeba, domluvíme četnost 🙂
 • Cena
  Úvodní konzultace se stanovením pravidel (2 hodiny 2 300 Kč). OSOBNÍ SETKÁNÍ (hodina / 1.200 Kč) , prostřednictvím aplikace ZOOM (hodina/1.000 Kč). Platba zálohy bankovním převodem 7 000 Kč na účet u FIO banky.
 • MOŽNOST BONUSU
  ZÁPISY (prostřednictvím sdíleného dokumentu mohou vznikat zápisy a poznámky, úkoly atd, které vytváříme společně. Za můj čas je cena-hodina/1.000 Kč).

Rychlá ZOOM pomoc 

 • ZOOM - video setkání
  Jsou chvíle, kdy si potřebujete situaci ujasnit hned. Můžete mi poslat sms a já vám nabídnu termín.  Pracovat se zoom je velice rychlá a pohodlná varianta setkání. Zjistila jsem, že dokonale vyhovuje v případě, že se s maminkou už známe. V případě, že se setkáváme poprvé, tak jde jen o delší dobu setkání.
 • Cena jedné konzultace
  1 hodina = 1200 Kč (můžeme si zavolat např. 2x 30 minut)
 • Platby
  Předem na č.b.účtu u FIO banky.

Osobní setkání

 • co budeme dělat
  Můžete řešit otázky ve vztahu. Jak si poradit s dítětem/dětmi. Nevíte si rady s rodiči. Na vše se podíváme pomocí montessori principů, z konstelačního nadhledu a rozlišení dle vašich vrozených dispozic, které objevil a pracoval s nimi G.Jung. V současné době je u nás tento systém známý jako teorie typů.
 • příprava dopředu
  Pokud máte zájem o konzultaci, pošlete mi otázky, témata pro setkání.
 • cena
  1. setkání/1 hodina 1.500 Kč. Každé následující setkání za týden až 10 dní na 1 hodinu/1.200 Kč. Počet určuje vaše potřeba a mé možnosti.
 • bonus
  Po setkání budeme společně sdílet dokument, kde bude zápis z konzultace s úkoly.
 • Platby
  Předem na č.b.účtu u FIO banky.

U vás doma

Stává se, že metody, které se naučíme na kurzech či seminářích mimo domov, fungují právě jen mimo domov. Ten/ta, kdo má vaši důvěru, ve vašem domově dokáže rozlišit, co v běžném životě není snadné odhalit vám samotným díky návyku a automatickému fungování.

Podle mých zkušeností je často více funkční měnit a narovnávat komunikaci, spolupráci s dětmi přímo ve vašem prostředí.

Dvě návštěvy u vás doma často mohou stačit. Jakákoliv dlouhodobější spolupráce je samozřejmě vždy ku prospěchu.

 • Cena 3.500 Kč
  V ceně je seznámení s otázkami (váš informativní mail) + 2 hodiny konzultace osobně u vás doma (v Praze) + cestovné (do 15km). Za každých 30 minut navíc 400 Kč.
 • mimo Prahu - dle domluvy
  orientačně 250 Kč za každých 20km navíc

REFERENCE

S Monikou nás svedla dohromady šťastná náhoda, kdy mi i na dálku po telefonu pomohla se vysekat z mých trablů. Byla to taková rychlá pomoc "jako na zavolanou". Po dávných zkušenostech s klasickou terapií jsem ocenila její přímý a praktický přístup, který mi velmi vyhovoval a v daném momentě moc pomohl: nebojí se říci svůj názor, jde rovnou na věc, klidně zostra, je-li třeba. Takže namísto několikaletého pátrání po nejzasutějších koutech duše se můžete zpříma vrhnout na řešení problému. A nikdy při tom ale neopustí svou vřelost a pozitivní přístup – kéž bych to uměla sama taky tak! Díky.
Katka + Honza + František 3 roky
Dobrý večer Moniko, děkuji za tipy a ještě jednou moc děkuji. Martin jakoby prozřel, mám pocit, že mě začal vnímat jinak. Taky jsme si oba začali s Julinkou víc užívat. Martin jí občas říká "pane Nováku" , není to krásný? Jsem ráda, že jsme do toho s vámi šli. Uvědomila jsem si, jak mám skvělého muže.
Hana + Martin + dcera Julie 3 roky

Chcete se objednat? Děkuji za důvěru.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

ZAMYŠLENÍ

V roce 2003 vstoupil do mého života syn Vavřinec. 42 let před jeho narozením jsem prožila život plný cestování, poznávání a hledání sama sebe.

V dětství mi byl průvodcem můj o rok a půl mladší bratr Martin. Velmi intenzivně si pamatuji na dobu, kdy jsme společně sdíleli „náš“ svět. Bydleli jsme na kraji Staré Boleslavi, odkud bylo blízko do lesa i na pole. S rodiči jsme jezdili hodně do přírody, k vodě pod stan, často jsme cestovali po hradech a zámcích.

Proč to zmiňuji? Marie Montessori klade důraz na formování dítěte v dětství, na jeho možnosti rozvoje, jeho zkušenosti z doby dětství, které mu v první řadě zprostředkovávají rodiče a sourozenci, jeho nejbližší okolí.

Moji rodiče dělali vše, jak nejlépe uměli a jak mohli. Přesto cítím různé nedostatky. Hledala jsem odpovědi na otázky týkající se pochopení svého vztahu k nim, svého dětství. Po narození syna hledám způsoby, jak mu být průvodcem při jeho objevování a uchopování světa.

Vím, že jsem chybující matka, učím se přijímat své vnitřní impulzy a snažím se aplikovat všechny nově se rodící zkušenosti. Na životě mě baví vylaďování nejen se sebou, se synem, ale se všemi, se kterými mám cestu životem společnou. 

Učím se být bez předsudků, v přítomném čase, co nejblíže u sebe, nekomplikovat situace a jít si za svými sny. Je to přenositelné a ráda vám pomůžu najít to jednoduché, podstatné a přirozené ve vašich vztazích nejen s vašimi dětmi.