Jako v Kocourkově – Pravda prvorozených

Už se vám to stalo? S kamarádkou si začnete povídat po telefonu a za chvíli něco řešíte. Máte se rády, vzájemně se ctíte, váš rozhovor je bez napětí, ovládáte umění diplomacie,

První popisuje té druhé, co potřebuje. Druhá se ptá, jak to myslí. Dojde k pochopení, ale…ale vlastně neee. Dojde vám, že je to nejspíš jinak, jen nevíte jak.

Rozhovor se protahuje a protahuje a najednou zjistíte, že už po několikáté slyšíte a opakujete oboustranně to samé.

Připadáte si jak v Kocourkově. Tomu, kdo by poslouchal, by tekly slzy smíchu. Vám ani na jedné straně naopak do smích není. Kde se co zamotalo? Vždyť to bylo na začátku tak jasné? Teda té první :-).

NÁDECH, VÝDECH a…

Co se vlastně stalo?

Pokud jste prvorozené, je pro vás přirozené mít svou Pravdu. Pokud chcete něco vyjednat, domluvit a na druhé straně je také prvorozená nebo jedináček, je i na této straně pravda.

A jak je to v rodině mezi rodiči, sourozenci?

Stejně, pravdy jsou pravdy a mají stejnou váhu.

A rada by byla? 🙂

Začněte pozorovat s kým se dohadujete. 🙂 Pokud jste prvorození a na druhé straně je někdo ve stejné síle, tak můžete čekat delší rozhovor a využijte nadhledu o PRAVDĚ.

Věřím, že tato jednoduchá pomůcka pomůže nasměrovat a odlehčit jakýkoliv rozhovor.

Přeji hodně zábavy při získávání nadhledu.

Pro hlubší pochopení souvislostí pravidel dynamiky v rodinném systému jsem připravila online kurz ZROZENI. Je o pochopení pravidel pořadí narození nás a našich dětí.

Po 6 setkáních se naučíte pozorovat vaše děti a nejspíš i partnera. S nadhledem si uvědomíte možnosti svých prarodičů, rodičů, sourozenců a dokonce tchýni i tchána.

Podrobnější informace najdete ZDE. Nejbližší termín pro kruz je 2. listopad 2022.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů