NEJNOVĚJŠÍ  ČLÁNKY  

Otázky pokládala Markéta Novák Matějková. Děkuji ji za ně <3. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak nás ovlivňuje pořad narození? A přistihli jste se i vy sami, že jinak ve…
Celý článek
Co obsahuje MONES koktejl rodičovství pro každý den? Esenci montessori v praxi v 10 ingrediencích, které si mícháte dle svého pořadí.
Celý článek
Koho by neočaroval pohled do očí novorozeněte. Je v nich čistota, otevřenost, důvěra a očekávání. Před námi rodiči je úkol, jak vychovávat a netlačit, jak nechat téct a přitom být,…
Celý článek

CO JE V MONES NOVÉHO

Před tím, než se přihlásíte na ukázkovou lekci do studia, si můžete klást otázku, jak to u nás funguje s "covidem". Jana Ženatá, majitelka studia, vás v odkazu o naší situaci informuje. Všichni věříme, že tento stav nám zůstane a budeme se v klidu, bez omezení, setkávat stále.

Den otevřených dveří

24.6. 2021 14:30 - 24.6. 2021Montessori studio pohybu, Lublaňská 5/57, Praha 2
Vidět studio naživo? Nasát jeho atmosféru? Vyzkoušet, jak se v něm cítíte spolu se svým dítětem? To vše můžete poslední červnový čtvrtek od 14:30 do 15:30. Těšíme se na Vás. Je třeba se přihlásit.

Jak chválila máma a trestal táta? Bylo to obráceně?

24.6. 2021 - 27.6. 2021penzion Mlýn Kamenice u Orlíku
Montessori, teorie typů a rodinné konstelace v praxi. Víkendový pobyt pro malou skupinu rodičů s dětmi. TÉMA: Jaké "donucovací" nástroje používáte vy a jaké používali vaši rodiče? Slyšíte, jak opakujete i tónem to, co jste slyšeli, když jste byli dítětem?